Ankara Tercüme
Ağustos 24, 2016
Yeminli Tercüme
Ağustos 24, 2016

Ankara Çeviri

Ankara Çeviri

İş dünyasının kalbi, başkent Ankara’da bulunan; küçük/büyük işletmeler, devlet daireleri, holdingler gibi kurumlar için yeminli çeviri hizmeti vermekle birlikte bireysel tarzda çeviri yaptırmak isteyen kişiler için de profesyonel olarak çeviri hizmeti vermekteyiz. Ankara Çeviri olarak, her tercüme ihtiyacını karşılamak üzerine geniş ve bir o kadar da deneyimli tercüman kadromuz ile kusursuz çeviri çözümleri sağlamaktayız.
Ankara Çeviri olarak, dünyanın önde gelen dillerinde çeviriler yapmanın yanı sıra aynı zamanda dünyanın pek çok farklı dili üzerine de hem bireysel anlamda hem de kurumsal anlamda tercüme hizmeti sağlamaktayız. Misyonumuz olarak benimsediğimiz kurumsal ve bireysel düzeyde mükemmeliyetçi çeviri hizmetlerini, sizlerle buluşturarak güler yüzlü müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ilk önceliğimiz.
Mükemmeliyetçi Çeviri Politikamız
Profesyonel Çeviriler: Çevirmenlerimiz, dil konusunda yetenekli ve deneyimli olmalarının yanı sıra aynı zamanda farklı sektörlerden oluşmakta ve alanlarında uzmanlık dereceleriyle profesyonel çevirilere imza atmaktadırlar.
Güvenli Çeviriler: İster kurumsal firma olun isterseniz de bireysel bir kişi olun, sizler için yapacağımız çeviri hizmetinde güven bizim için en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Tercüme metinleriniz kesinlikle 3.kişiler ile paylaşılmaz.
Kaliteli Çeviriler: Belgeleriniz ister kurumsal olsun isterse de bireysel metinlerden oluşsun, çeviri ekibimiz her zaman kaliteyi ön planda tutmakta ve akıcı, doğru, net çeviri metinleri oluşturmaktadır.
Hızlı Çeviriler: Çevirileriniz öneminin ve sizi itibarınızın farkında olarak en hızlı bir şekilde çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.
Ankara Çeviri Noter Yeminli Tercümanlar
Noter huzurunda yemin etmiş ve tasdik almış, dil konusunda üniversite derecesinde eğitim görmüş tercümanlar ile sizlere noter yeminli çeviriler sunmaktayız. Noter yeminli resmi makam düzeyinde gerekli olan belgeler için elzemdir.
Noter Yemini gerektiren belgelerde hizmet verdiğimiz tercümeler;
Anlaşma evrakları için noter yeminli tercüman hizmeti
Nüfus cüzdanı suretler için noter yeminli tercüman hizmeti
Evlilik cüzdanlarının çevirisi üzerine noter yeminli tercüman hizmeti
Boşanma evraklarının tercümesinde noter yeminli tercüman hizmeti
Sertifikaların tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Uluslararası sözleşme metinlerinin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Mahkeme evraklarının tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Vasiyetnamelerin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Akademik derece belgelerinin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Diplomaların tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Evlat edinme belgelerinin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Uyruk değiştirme belgelerinin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti
Göçmen kimliğinin tercümesi için noter yeminli tercüman hizmeti başlıca verdiğimiz tercüme hizmetleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın