Ardıl Çeviri Yapacak Çevirmenlerde Olması Gereken Özellikler
Ağustos 24, 2016
Ankara Çeviri
Ağustos 24, 2016

Ankara Tercüme

Dünyanın giderek daha çok etkileşim halinde bulunduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, ülkemizde de tercüme ihtiyacının gözle görülür seviyeye ulaştığını söylemek oldukça kolay olacaktır. Ülkemizdeki tercüme ihtiyacının büyük çoğunluğu ise, başkentimiz olan Ankara’da Ankara Tercüme ile gerçekleşiyor. Ankara, sadece başkentimiz olması ile değil aynı zamanda konumu olarak ve büyük firmaların yoğun olarak bulunduğu bir şehir olarak tercümeye ihtiyaç duyuyor. Ankara’da bulunan firmaların yanı sıra bireysel olarak da yoğun nüfus, tercüme ihtiyacını daha üst bir seviyeye getiriyor.
Profesyonel Tercümeler Ankara Tercüme ile sizlerle
Ankara’da doğan tercüme ihtiyacını, profesyonel tercümanlarımız ile birlikte sizlere çözüm ortağı olarak karşılıyoruz. Birbirinden farklı dallarda üniversite düzeyinde eğitime ve uzmanlığa sahip aynı zamanda tercümesini yaptığı dile son derece hakim olan tercümanlarımız ile sizlere profesyonel Ankara tercüme deneyimini yaşatmak adına hatasız tercümeler ile hizmet veriyoruz.
Ankara Tercüme olarak sizlere sunduğumuz artılardan bir diğeri de pek çok dil üzerine tercüme hizmeti verebilmemiz. Ankara Tercüme olarak sadece popüler diller üzerine değil, dünya üzerinde konuşulan bir çok dil üzerine tercüme yapabilecek düzeyde olan tercümanlarımız ile birlikte, ekstra maliyetlerden kurtulacaksınız. Ankara’da bulunuyor oluşumuz, bizimle iletişime geçebilmenizi hızlandıracak ve daha pratik bir şekilde tercüme ihtiyacını çözülecektir.
Ankara Kurumsal Tercüme
Kurumsal bir firma iseniz; hatasız Ankara tercüme hizmetimiz, sizlerin hem marka değerini koruyacak hem de sizler için güçlü uluslar arası ilişkiler sağlayacaktır. Noterden yeminli tercümanlarımız ile birlikte sağladığımızı kurumsal tercümeler ile hataya yer vermiyoruz.
Kurumsal Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Alanlar
Teknik Tercümeler: Otomotiv, enerji, gıda, bankacılık, finans, metalurji gibi teknik detaya sahip olan sektörler için yapılan çeviride sizlerin ihtiyacını en kaliteli ve ayrıcalıklı şekilde karşılıyoruz. Teknik tercümeler, teknik dili bulunan tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ticari Tercümeler: Ticari belgeler ve sertifikalar, anlaşmalar, firma raporları, ticari sözleşmeler, toplantı tutanakları, ihaleler gibi ticari alanlar üzerine verdiğimiz tercüme hizmetimizi büyük bir dikkatle gerçekleştiriyoruz ve ayrıca rakamsal değerler içeren tercüme belgelerini ekstra olarak kontrolden geçiriyoruz.
Medikal ve Tıbbi Tercümeler: Medikal ve tıp alanlarının tümünü kapsamakta olan tercümelerimizi, tıbbi alanda hizmet vermekte olan ve tıbbi dile hakim olan tercümanlarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz.
Simultane ve Ardıl Tercümeler: Metinsel olarak verdiğimiz tercüme hizmetinin yanı sıra sözlü olarak da kurumlarınızın çözüm ortağı olmaktayız. Lansmanlarınız için, toplantılarınız için veya bunlara benzer konular adına uzman ve deneyimli tercümanlarımız ile birlikte sağladığımız tercümeler ile sizleri memnun ediyoruz.
Ankara Bireysel Tercüme
Her ne kadar kurumsal düzeyde ihtiyaç duyulan tercümeler Ankara’da yoğun olarak talebe sahip olsa da, biz Ankara Tercüme ekibi olarak bireysel olarak da sizlerin değerini biliyoruz.
Yeminli, yeminsiz ve sözlü olarak gerçekleştirebileceğimiz bireysel tercüme alanında sizler için her zaman en iyisini sağlamak adına hizmet veriyoruz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın