blank
Portekizce Tercüme Ankara
Ağustos 6, 2018
blank
Ukraynaca Tercüme Bürosu
Ağustos 9, 2018

Yunanca Tercüme Bürosu

blank

5 bin yıla yakın tarihi geçmişe sahip, medeniyetlerin doğduğu ülke desek herkesin aklına ilk gelen elbette ki Yunanistan olacaktır. Yunanca o kadar özel ve hassas bir dildir ki pek çok Avrupa dili ondan kaynak almıştır. Eski ortak dil Yunancadır denilse hiç yanlış bir ifade olmayacaktır. Çünkü bilim, felsefe, sanat ve kültür hep bu dille var olmuştur. Dilin kullanım alanlarından da anlaşılacağı üzere Yunanca tercüme en çok bilim, sanat, felsefe alanında eser çevirisi için gerekli olmaktadır. Ekonomik anlamda sadece çeviri ihtiyacımız turizm sektöründe olmaktadır. Yunanca- Türkçe, Türkçe- Yunanca ya da çapraz Yunanca çeviri hizmetlerimiz profesyonelce dile hâkim tercümanlarca yapılmaktadır.

Yunanca Yeminli Tercüme Hizmetleri

Her türde çeviri hizmeti veren büromuz Yunanca yeminli tercüme denildiğinde sıklıkla resmi belge çevirisi yapmaktadır. Taleplerin bu yönde fazla olmasının dışında tercümanlarımız tüm Yunanca terminolojiye hâkimdir. Özellikle turizm firmaları katalog, broşür gibi basılı materyallerin çevirisinden tutun da diğer tüm çeviri hizmetlerini talep edebilmektedir. Bu nedenle sözlü, yeminli, noter onaylı ya da simultane çevirilerinizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim etmeniz, süre sonunda da profesyonel çevirilerinizi teslim almanız mümkündür. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren destek ekibimiz her an ulaşmanız ve istek, öneri, görüşlerinizi iletmeniz sağlanmaktadır.

Yunanca Tercüme Bürosu

Sektörümüzde ilk akla gelen Yunanca çeviri bürosu olmamızın en büyük payı profesyonelliğimize aittir. Çeviriler kusursuz, hatasız ve dilin özelliklerine uygun şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında teslim sürelerine dikkat edilerek mümkün olan en kısa sürede işleriniz teslim edilmektedir. Özel istekleriniz ekibimiz için bir emir olup rahat hissetmeniz için 7/24 müşteri desteği sağlanmaktadır. En önemlisi de büromuz uygun fiyatlarla müşterilerinin bütçesine katkı sağlamaktadır. Bünyemizde yeminli tercüman bulunması nedeniyle ekstra onay ücreti almamıza gerek kalmamaktadır. Piyasanın en uygun fiyat garantisiyle profesyonel hizmet veren firması olmaktan sizler adına mutluluk duymaktayız.

Yunanca Tercüme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

40 TL ‘den başlayan Yunanca tercüme fiyatları alacağınız hizmetin fiyatını belirleyen etken çeviri türü ve çevirinin uzunluğu olmaktadır. Bunun dışında fiyat hesaplamalarında özel istekler ve teslimat süresi dikkate alınmaktadır. Net bir fiyat için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın