Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016
Yeminli Tercüme
Ağustos 24, 2016

Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüme Bürosu

Gün geçtikçe dünya çapında ortaya çıkan yoğun iletişim ağı ile birlikte, tercüme çok büyük bir öneme sahip olmaktadır. Tercümenin giderek artan önemi ile birlikte artık tercüme ihtiyacı herkes için geçerli olmaktadır. Tercümeye artan talep ve tercümenin önem kazanması ile birlikte, yapılacak olan tercümenin kaliteli olması ve aynı zamanda zamanında teslim edilmesi için tercih edilen ilk yer, tercüme bürosu olmaktadır.
Tercüme bürosu, tercüme sektörünün en aktif olan kurumları olmakla birlikte aynı zamanda tercümenin kalbi olan kurumlardır. Tercümenin, resmi niteliklere sahip olduğu iş yerleridir. Tercüme bürosu içerisinde görev yapmakta olan tercümanlar, tercüme bürosunun hangi diller ve konular üzerine tercüme yapabileceğini şekillendirmektedir.
Yeminli Tercüme Bürosu Nedir?
Yazılı olarak yapılan tercümede iki temel tercüme yönteminden biri olan yeminli tercüme, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan tercüme yöntemidir. Yeminli tercümenin sadece kurumsal konuları kaplamaması ile birlikte, bireylerin de yoğun bir şekilde talebine sahip olan yeminli tercümeler, yeminli tercüme bürosu ile birlikte yapılabilmektedir.
Yeminli tercüme bürosu olarak isimlendirilmekte olan kurumlar, bünyelerinde yeminli tercümanlar ile birlikte faaliyet göstermektedirler. Kurumun bünyesinde hangi dil üzerine yeminli tercüman görev yapıyorsa, kurum o diller üzerine yeminli tercüme yapabilmektedir. Yeminli tercüme bürosunun çalışma alanları oldukça geniş olmakla birlikte, bu tip bürolarda tercümenin kontrol işlemi oldukça önemlidir.
Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Neler Yapıyoruz?
Yeminli tercüme bürosu olarak sizlerin isteğinize göre, dokümanlarınızı yeminli tercümanlarımız ile birlikte başarılı ve kaliteli bir şekilde çeviriyoruz. Yeminli tercümenin öneminin farkında olarak görev yapmamızla birlikte tercüme edilen belgeleri defalarca kontrol ediyor ve aynı zamanda birlikte çalıştığımız alanlarında uzman olan editörlerimizin de onayına sunuyoruz. Son olarak noterden de onay almış olan yeminli tercümeyi, sizlere kargo veya mail yolu ile teslim ediyoruz.

Yeminli Tercüme Bürosu olarak görev yaptığımız başlıca alanlar;

Alış ve Satış Sözleşmelerinin Tercümeleri
Sigorta Poliçelerinin Tercümeleri
Garanti Belgelerinin Tercümeleri
Devlet Teşvik ve Desteklerinin Tercümeleri
Hissedarlar Sözleşmelerinin Tercümeleri
Bilirkişi Raporlarının Tercümeleri
İhale Belgeleri ve Şartnamelerin Tercümeleri
Teminat Mektuplarının Tercümeleri
Ticari Yazışmaların Tercümeleri
Nüfus kayıt örneklerinin Tercümeleri
Ticari Sözleşmelerin Tercümeleri
Kira Kontratlarının Tercümeleri
Şirket Kuruluş Sözleşmelerinin Tercümeleri
Faaliyet Belgelerinin Tercümeleri
Şirket Bilançosu Tercümeleri
Gelir Tablolarının Tercümeleri
Nakit Akış Tablolarının Tercümeleri
Deneyimli ve Profesyonel Kadro
Yeminli tercüme bürosu olarak, birlikte faaliyet gösterdiğimiz seçkin tercüme ekibimizle birlikte üst düzey kaliteye sahip olan çevirilere imza atıyoruz. Farklı diller üzerine eğitim almış olan ve birbirinden farklı konular üzerine yoğunlaşmakta olan, terminoloji bilgisi tam olan ve diller arası kültüre hakim olan tercüme ekibimizle uluslar arası geçerliliğe sahip yeminli tercümelere imza atıyoruz. Tercüme bir bütün olduğundan dolayı tercüme bittikten sonra, tercümeyi kontrol eden ekibimiz de bir o kadar profesyonellerden oluşuyor.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın