Tercüme Ve Çeviri
Ağustos 24, 2016
İngilizce Tercüme
Ağustos 25, 2016

Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüme Bürosu, noterden veya adliyeden yemin ederek yemin zaptı çıkarmış olan tercümanlarla çalışan ve bu tercümanlar tarafından yapılan tercümeleri onaylanan tercüme bürosudur. Bunun dışında yeminli tercüme bürosu olabilmek için herhangi bir makamdan veya kuruluştan izin veya bir belge almaya gerek yoktur.
Ancak, hangi dilde yeminli tercüme yapılacaksa o dile ait yemin zaptı olan bir tercüman tarafından o belgenin tercüme edilmesi ve imzalanması gerekmektedir. Yeminli tercüman imzasından sonra tercüme bürosu da o belgeye kendi kaşesini basar. Yani yeminli tercüme bürosu ile yeminli tercüman işbirliği içerisinde bir evrak tercüme edilir.
Türkiye’de yeminli tercüme ihtiyacı en çok olan il Ankara’dır. Ankara ilimizde yer alan tercüme bürolarının bir kısmı yeminli tercüme Ankara hizmeti verebilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise her dilde yeminli tercüman bulabilmenin kolay olmamasıdır. Ankara’da Çankaya tercüme bürosu olarak Metropol Tercüme Bürosu da bir yeminli tercüme bürosudur ve tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir.
Yeminli tercüme hizmeti verdiğimiz başlıca diller şunlardır: İngilizce yeminli tercüme, Almanca yeminli tercüme, Fransızca yeminli tercüme, Arapça yeminli tercüme, Rusça yeminli tercüme, Farsça yeminli tercüme, Çince yeminli tercüme, İtalyanca yeminli tercüme, Urduca yeminli tercüme, Azerice yeminli tercüme, Ukraynaca yeminli tercüme, Portekizce yeminli tercüme, İspanyolca yeminli tercüme, Yunanca yeminli tercüme, Bulgarca yeminli tercüme, Slovence yeminli tercüme, Arnavutça yeminli tercüme, Japonca yeminli tercüme, Litvanyaca yeminli tercüme gibi tüm dillerde profesyonel ve yeminli noter onaylı tercüme işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Tercüme yapılmasını istediğiniz belgeyi mail, faks, kargo, Whatsapp, Facebook, Twitter, Google plus hesaplarımızdan bize göndererek yeminli tercüme yaptırabilirsiniz.
Sizin adınıza noter onay işlemlerini ve diğer onay işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra, Ankara içinde aynı gün tercümenizi teslim alabilirsiniz. Ankara dışındaysanız ertesi gün elinize geçecek şekilde tercümeniz kargo ile ücretsiz olarak adresinize gönderilmektedir.
Aşağıdaki belgeler gibi bazı evrakları yeminli tercüme yapılmaktadır:
Diploma, ehliyet, transkript, mahkeme kararları, pasaport, imza sirküleri, nüfus cüzdanı, ticaret sicil gazetesi, boşanma kararı, faaliyet belgesi, oda kayıt sureti yeminli tercüme, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet raporları, tapu, patent, sözleşme, apostil, vekâletname, sağlık raporu, denklik belgesi gibi resmi evrakların tercümelerini Yeminli Tercüme Bürosu Metropol Tercüme olarak gerçekleştirmekteyiz.
Tüm Türkiye’ye yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Ankara’da günübirlik, yani gün içinde tercüme hizmeti verdiğimiz bazı yerler şunlardır:
Çankaya yeminli tercüme, Kızılay tercüme, Tunalı tercüme, Sincan tercüme, Balgat tercüme, Yenimahalle tercüme, Cebeci tercüme, Bakanlıklar tercüme, Keçiören tercüme, Altındağ tercüme, Tandoğan tercüme, Maltepe tercüme gibi merkezlerde yeminli tercüme bürosu hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın