Yeminli Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016
Yeminli Tercüme
Ağustos 24, 2016

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme’de Güvenilir Adres!
Yeminli tercüme nedir? Kimler Yeminli tercümeler yapabilir?
Yeminli tercümeler, tercümelerin içine hukuki boyut girdiği zamanlar için ihtiyaç duyulan tercümelerdir. Yeminli tercüme, sadece noter huzurunda yemin etmiş, mühür ve kaşe basabilme yetkisine sahip çevirmenler tarafından yapılabilmektedir.
Yeminli tercümeleri yapacak olan çevirmenler, resmi belgeler üzerinde tüm sorumlulukları kabul ettiği ve bu kabul onayı imza yahut kaşe ile yaptıkları için belli başlı niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. Her şeyden önce yeminli tercümanlar tarafından çevrilecek yeminli tercümeler için tercüme yapacak kişilerin; sektöre hakim olmaları ve tercüme yapılacak dile hakim olmaları beklenmektedir. Yeminli tercüme yapacak tercümanlar aynı zamanda firmalar, devlet daireleri veya mahkeme gibi kurumlar için tercüme yapacakları için tercüme işlemini hızlı bir şekilde yapmalılardır.
Profesyonel Yeminli Tercümeyi Uzmanlarıyla Yaşayın
Siz müşterilerimize sunduğumuz Yeminli Tercümeler, alanlarında uzman ve özverili çalışan tercüman kadromuz ile yapılmaktadır.
Yeminli Tercüme yapan tercümanlarımızın çevirileri, sıkı bir kontrol sürecinden geçerek kusursuzluğu onaylandığında sizlere noter onaylı veya çevrilecek belge türüne göre istenebilecek noter tasdikli bir şekilde size ulaştırmaktayız.
Yeminli Tercüme yapacak olan yeminli tercümanlarımız, eğer firmaysanız; sizin kurumsal kimliğinizin farkında olarak hareket etmekte ve buna istinaden çevirileri doğru, net ve akıcı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle sayısal verileri içeren tercümelerde ayrıca sayısal değerleri gözden geçiren ekip arkadaşlarımız, size kusursuz bir hizmet verme özverisiyle Yeminli Tercüme işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Yeminli Tercüme yapacak olan yeminli tercümanlarımız, eğer devlet kurumuysanız; bünyemizde yeminli tercüman olarak yeminli tercüme görevi yapan tercümanlarımız devlet kurumları için özel olarak sıkı bir şekilde çalışarak belgeleri tercüme etmektedir.
Yeminli Tercüme yapacak olan yeminli tercümanlarımız, eğer bireyseniz; sizin bireysel kimliğinizin farkında olarak yeminli tercüme işlemini hızlı ve bir o kadar da karşı tarafa aynı anlamda olacak şekilde yeminli tercümeler hazırlamaktadırlar. Evlilik belgesi, doğum belgesi, mahkeme dilekçeleri gibi dilekçelerinizi veya resmi nitelik taşıyan mektuplarınızı kaliteli, hatasız ve hızlı bir şekilde uzmanlarımız tarafından çevrilmektedir. Bu tür belgelerin yanı sıra akademik alanda yapılan çalışmalarınız veya yazdığınız kitap, şiir gibi metinlerin uluslar arası nitelik kazanmasını istiyorsanız yine bunun bilincinde olarak ayrıcalıklı bir hizmet vermekteyiz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın