Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016
Yeminli Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016

Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Metropol Tercüme Bürosu olarak bünyemizde çalışan İnsan Kaynakları ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç duydukları eleman ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Ankara Metropol Tercüme Bürosu Danışmanlık Hizmetleri’nin danışmanlık hizmeti sağladığı diğer bir alan da çeşitli kurumlara sağladığı İnsan Kaynakları hizmetidir.
Sektörde giderek büyük bir ihtiyaç haline gelen dışarıdan (sözleşmeli) personel alımı farklı insan kaynakları firmaları tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda firmamıza bağlı olarak çalışan tercüman, tam zamanlı olarak talep eden kurumlarda belirli süreli olan sözleşme süresince tercümanlık hizmeti sunuyor. Böylece hizmet alan kurum kadrolu tercümanı kadrolu olarak çalıştırmadığı için hem esnek bir çalışma modeli uygularken hem de çalışanı ile ilgili herhangi bir yasal sorumluluk da almamış oluyor. Çünkü çalışanın sigortasına kadar kurumumuz tarafından yapılıyor.
Biz de Metropol Tercüme Bürosu olarak kısa süreli sunduğumuz hizmetlerin (host-hostes-animatör hizmetleri) yanı sıra kurumların tam zamanlı çalışacak sözleşmeli tercüman ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.
İnsan Kaynakları ekibimizle fuar, organizasyon ve etkinliklerinizde host ve hostes ihtiyaçlarınızı karşılarken, aynı zamanda özel etkinlikleriniz için animatör ihtiyaçlarınızı da gideriyoruz. İsteğinize göre yabancı dil bilen host ve hosteslerimizle hizmet verirken, aynı zamanda doğum günü, özel günler, kutlama, düğün gibi etkinliklerinize de animatör ekibimizle destek veriyoruz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın