blank
Yunanca Tercüme Bürosu
Ağustos 9, 2018
blank
Patent Tercüme Bürosu
Ağustos 10, 2018

Ukraynaca Tercüme Bürosu

blank

Doğu Slav dilleri grubundan olan Ukraynaca Sovyet Rusya döneminde yasaklanmış olmasına rağmen yıllarca kendisini koruyan ve kullanılan eski dillerden bir tanesidir. Kiril alfabesi kullanılarak yazılan Slav dillerinden olan Ukraynaca günümüzde adından da anlaşılacağı üzere Ukrayna’da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Uzun yıllar yasaklara rağmen bu dilin ayakta kalmasının en önemli nedeni fazla kişi tarafından kullanılmasıdır. Türkiye’deki tercüme büroları tarafından nadir ve zor diller statüsünde yer aldığından dile hâkim hatta çoğu kez anadili Ukraynaca olan tercümanlar tarafından Ukraynaca tercüme bürosu hizmetleri verilmektedir. Eğitim, ticaret ve iş dünyasında bu dile ait tercüme ihtiyacı daha fazla olduğundan gerektiği durumlarda yeminli tercümanlarca noter ve apostil onaylı tercümeler yapılarak müşterilere kaliteli ve profesyonel hizmet verilmektedir.

Metin Tabanlı Ukraynaca Tercüme Hizmetleri

Büromuzda resmi ya da özel kullanım amaçlı tüm çeviriler Ukraynaca konusunda dil hâkimiyeti yüksek tercümanlarca çevirileriniz en kısa sürede yapılmaktadır. Bunun için öncelikle çeviri yaptırmak istediğiniz metin istenmekte, metnin karakter sayısı, zorluğu, yeminli tercüme, noter ve apostil onayı istenip istenmediği değerlendirilerek bir çeviri planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu planlamada fiyat teklifi de sunulmaktadır. İşbirliğini kabul etmeniz durumunda çeviri ekibimiz Ukraynaca tercüme işlemlerine başlamaktadır. Çeviriler doğruluk onayının olması için yeminli tercümanlarca ya da normal tercümanlarca yapıldıktan sonra gerekli onay işlemleri de tamamlandıktan sonra belirtilen süre içinde sizlere kargo ya da online ortamdan teslim edilmektedir. Çeviriler Türkçe- Ukraynaca, Ukraynaca- Türkçe olarak yapıldığı gibi diğer Avrupa dillerine çapraz çeviri olarak da yapılabilmektedir.

Sözlü Ukraynaca Tercüme Hizmetleri

İş toplantıları, akademik kongre ve workshoplar, ticari toplantılar gibi alanlarda sözlü Ukraynaca çeviri ihtiyacı doğabilmektedir. Katılımcılar arasındaki iletişimin doğru şekilde sağlanması için sözlü tercüme alanında ardıl, simultane ya da konferans tercüme türlerinden en uygununun seçilmesi önemlidir. Büromuza sözlü tercüme için başvuran müşterilerimizin etkili iletişimini sağlamak açısından profesyonel hizmet verilmektedir. Ana dili gibi Ukraynaca bilen ve sözlü iletişim becerileri üst düzey olan tercümanlarımız istenilen tarih ve saatte belirtilen yere gönderilmektedir. Ekiplerimiz gerekli alet, ekipman ve teçhizatı hiçbir kötü duruma mahal vermeyecek şekilde kurmakta, çevirilerin kusursuz olması için çözüm ortağınız olmaktadır.

Ukraynaca Tercüme Fiyatları

Ukraynaca tercüme fiyatları 25 TL’den başlamakta olup, belgelerinizin net çeviri fiyatı hesaplaması için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın