Ticari Çeviri Kaliteli Çeviri Prestijimizdir

Türkçe Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016
Tercüme Bürosu Ne İş Yapar
Ağustos 24, 2016

Ticari Çeviri Kaliteli Çeviri Prestijimizdir

Ticari Çeviri Kaliteli Çeviri Prestijimizdir

Ticari çevirileriniz, kullanılacağı yerlerin önemi ve size kazandıracağı prestij nedeniyle, iş dünyasının jargonunu bilen, profesyonel iş hayatında kariyer sahibi, deneyimli tercümanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.
Her sektöre çeviri desteği sağlayan Metropol Tercüme Bürosu, iş yazışmalarınızdan mail trafiğinizin çevirisine, proforma faturalardan vize başvurularınızın çevirilerine kadar ticari hayatınızdaki tüm çeviri ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.
Ticari çeviri, diğer çeviri türlerinden farklı olarak ücretlendirilir. Ticari çeviriler, teknik, akademik ve tıbbi tercümelerde karşılaşılan özel terimlerden oluşmaması nedeniyle akıcı bir şekilde ilerleyen çeviri süreci sonucunda en uygun fiyatla hizmet alabileceğiniz çeviri türüdür.
Metropol Tercüme’de ticari çevirilerinizin ücretlendirilmesi iki farklı şekilde yapılmaktadır. İş miktarlarınıza göre ücretlendirilen projeleriniz için alt limit ücreti standart olup, sayfa adedi birden çok ise yapılan sayım sonucu çıkan rakam ile birim fiyat çarpılarak toplam tercüme bütçeniz hesaplanmaktadır.
Gerçekleştirilen tüm yazılı çevirilerde olduğu gibi ticari çevirilerinizi de büyük bir dikkat ve titizlikle kontrollerini yapan Metropol Tercüme Bürosu, bu özelliğiyle diğer tercüme büroları ile arasındaki mesafeyi biraz daha açmaktadır. Çevirmen tarafından çevirisi tamamlanan projeleriniz mutlak suretle ikinci bir kişi tarafından kontrol edilerek çevirinin doğruluğu ve eksiksizliği garanti altına alınmaktadır.
Ticari çevirilerinizi Online olarak da temin edebileceğiniz Metropol Tercüme Bürosu, dileğiniz doğrultusunda çevirilerinizi çıktı olarak (fotokopi, DVD, HD vb gibi) kargo ya da kurye ile tam zamanında bulunduğunuz yere teslim etmektedir.
Metropol Bürosu’ndan elli ayrı dilde ticari çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın