Çankaya Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016
Vize İşlemleri
Ağustos 24, 2016

Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu

Dış ticaretin ve bireysel iletişimin artık ülkemizde de daha yaygın olarak uluslar arası bir nitelik kazanmasının etkisiyle artık yabancılarla olan sağlıklı iletişimin önemi oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Bu durumda diller arası tercümenin önemi de hayli fazla artış göstermektedir. Bununla birlikte bu artışa ve talebe en sağlıklı bir şekilde yanıt verecek olan yer, hiç şüphesiz tercüme bürosudur. Günümüzde büyük öneme sahip tercümeyi, bireyler ve kurumlar için yapmakta olan tercüme bürosu sayısındaki artış gözle görülür bir şekilde tercüme ihtiyacı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Tercüme bürosu sayısındaki bu artışı pek çok kişi avantajlı olarak görse de aslında buzdağının görünmeyen kısmında önemli bir etken rol oynamaktadır; kalite.
Tercüme Bürosu olarak verdiğimiz tercüme hizmetimizde, sizler için kaliteden ödün vermemekte ve kusursuz tercümeler sağlama kriteri ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanlarında uzman tercüme ekibimiz aynı zamanda tercüme konusunda yetenekli, sözel veya metin halinde yapılmakta olan tercümeler için gerekli şartlara ve iş disiplinine sahip tercümanlardır.
Profesyonellik Anlayışımız
Tercüme Bürosu hizmetimiz de kalite unsurunu ön planda tutmakla birlikte aynı zamanda profesyonellik anlayışımızla da sizler için fark yaratmaktayız. Bizimle birlikte çalışma yaptığınız dönemde telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tercüme Bürosu Olarak Neler Yapıyoruz?
Profesyonel, kaliteli ve öncü bir tercüme bürosu olarak sizler için birbirinden farklı dillerde ve alanlarda tercüme hizmeti sağlıyoruz. Alanlarında uzman tercümanlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz tercümelerin hatasız ve kusursuz hale gelmesi adına bir çok kontrolden geçirerek, tercümeleri denetliyoruz.
Tercümanlarımız tercümelerini tamamladıktan sonra ilk olarak ön okuma sürecini başlatırlar ve varsa imla gibi hataları düzeltirler.
Ön okuma süreci tamamlandıktan sonra düzeltme işlemine sıra gelmektedir. Kaynak dilde ve hedef dilde uzman olan düzeltmenlerce yapılmakta olan düzeltme sürecinde tercümesi yapılan ve tercümesinin yapılması istenilen metin ortak olarak incelenmektedir.
Düzeltme işlemi de tamamlandıktan sonra editörlerimiz tarafından denetleme süreci başlamaktadır.

Son olarak profesyonel tercüme bürosu olarak, yapılmış ve denetlenmiş olan tercümenin son okuma işlemi yapılır ve bu işlemden sonra tercümeniz size teslim edilir.
Ayrıca resmi makamlarca istenilen tercümeler tarafımızca yapıldığı takdirde; sadece editörlerimizin onayını değil noter onayını da almaktayız. Yeminli tercüme bürosu olarak da, tercüme sektöründe gösterdiğimiz faaliyet ile birlikte birçok dilde uzmanlık seviyesinde olan yeminli tercüman ile birlikte çalışmaktayız.
Simultane ve Ardıl Tercümeler
Kapsamlı bir tercüme bürosu olmakla birlikte metinsel olarak yeminli ve yeminsiz bir şekilde sağladığımız kusursuz tercümelerin yanında sizler veya firmalarınız için simultane ve ardıl tercümeler için de çözüm ortağınız oluyoruz.
Sözlü olarak gerçekleştirilmekte olan tercümeler için net ifadeleri kullanabilen, hitabeti düzgün, anlık olarak düşünme ve tercüme edebilme yeteneği gelişmiş tercümanlarımız ile birlikte sizlerin marka değerinin farkında olarak hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın