blank
Diploma Tercüme
Aralık 12, 2016
blank
Filipinlerden Bakıcı Getirme İşlemleri
Aralık 17, 2016

Pasaport Tercüme

blank

Ülkemize gelen turist sayısı arttığı sürece pasaport tercümesi ihtiyacı da artmaktadır. Zira, Türkiye’de iken herhangi bir resmi kurumla ilişkisi olan kişilerden pasaport tercümesi istenmektedir. Bu pasaport tercümelerinin genellikle yeminli tercüme olması yeterli olup, noter onaylı tercümesi çok nadir gerekmektedir.

Bu yeminli pasaport tercümesini de yeminli tercüme büromuzdan 30 dakika içinde temin edebilirsiniz. Ankara’da veya İstanbul’daysanız ofisimize gelip kısa sürede pasaportunuzun çevirisini yaptırıp teslim alabilirsiniz. Başka bir şehirdeyseniz de pasaportunuzun okunaklı bir fotoğrafını veya taranmış halini whatsapp ile ya da e-posta ile bize gönderebilirsiniz. Pasaportunuzun onaylı çevirisi ertesi gün adresinize teslim edilecektir.

Pasaportun haricinde tercümesine ihtiyaç duyduğunuz her türlü resmi belgeyi tarafımıza gönderdiğinizde 5 dk içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Pasaport tercüme fiyatları da çevirinin yapılacağı dile göre 40 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

EN 15038 ve ISO 17100:2005 çeviri hizmetleri standardına sahip bir yeminli tercüme bürosu olan MG Metropol Group A.Ş. ile her türlü yeminli ve noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Pasaport çevirisi yaptığımız başlıca diller:

İngilizce pasaport tercümesi

Almanca pasaport tercümesi

Fransızca pasaport tercümesi

Arapça pasaport tercümesi

Rusça pasaport tercümesi

İtalyanca pasaport tercümesi

İspanyolca pasaport tercümesi

Çince pasaport tercümesi

Japonca pasaport tercümesi

Farsça pasaport tercümesi

 

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 3 Ort: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın