Rusça Çeviri tercüme Bürosunun verdiği Tercüme Hizmetleri
Ağustos 24, 2016
Tercümanlk Bürosu
Ağustos 24, 2016

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Firmamız, Fuar ve Organizasyonlarınızda insan kaynakları çözümleri sunarak siz değerli müşterilerimizin host ve hostes ihtiyaçlarını, hizmet sektörü standartlarıyla donatılmış ekibimizle karşılamaktadır. Birincil önceliği müşteriden gelen talepleri karşılamak olan firmamız bu doğrultuda her müşteri ve etkinliğe göre değişen ekipler oluşturarak müşterinin taleplerini tam ve sorunsuz olarak karşılayabilmektedir.

Neden METROPOL?
Çünkü insan kaynakları ve organizayon konusunda deneyimli ekibimiz sayesinde müşteri odaklı ve sürekli değişen – gelişen ve her türlü organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz host-hostes takımlarını sizlere sunabiliyoruz. Ayrıca personel temin hizmetlerimize artı olarak ulaşım, konaklama, VIP konuk karşılama ve rehberlik hizmetleri vb. hizmetleri de müşterilerimize sağlıyoruz. Her türlü proje, organizasyon ve özel etkinliklerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak takımlara METROPOL Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri ile ulaşabilirsiniz.
Sektördeki Yerimiz
Metropol Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak bizi diğer tüm firmalardan ayıran etik değerlerimiz ve ilke edindiğimiz “Kalite – Güven – Memnuniyet” standartlarımızdır. Sunduğumuz hizmette KALİTE, iş ilişkilerimizde GÜVEN ve müşterilerimizin MEMNUNİYETİ ilkeleriyle çıktığımız bu yolda “Kalite – Güven – Memnuniyet” sloganımız olmuştur.

Metropol tercüme; insan kaynakları yeminli tercüme, ankara insan kaynakları, ankara yeminli insan kaynakları, insan kaynakları hizmetleri, insan kaynaklari, insan kaynakları konferansları gibi hizmetler vermektedir.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın