İngilizce Tercümelerde Beklenen Nitelikler

İyi Bir Tercümede Olması Gereken Özellikler
Ağustos 24, 2016
Hemen Çeviri
Ağustos 24, 2016

İngilizce Tercümelerde Beklenen Nitelikler

İngilizce Tercümelerde Beklenen Nitelikler

Ülkemizde İngilizce tercüme gereksinimi, özellikle son yıllarda artarak ilerleyen bir çizgiye sahip oluşuyla dikkatleri çekiyor. Bunun en büyük nedeni ise ülkemizdeki firmaların özellikle yurtdışındaki firmalarla ortaklıklara gitmesi ve hiç şüphesiz ki dünyanın global bir yer haline gelmesi. İngilizce bilinirlik düzeyi sebebiyle, diğer dillere göre biraz daha arka plana atılmış olsa da; İngilizceye hakim olmak için öncelikle iyi bir eğitim ve bolca tecrübe gerekmektedir. İngilizce tercüme yapacak, tercümanlar özellikle çeviride kelime hakimiyetinden çok, doğru bir anlatıma ve akıcı bir yazım diline sahip olmalılardır.
İngilizce Tercümelerde Beklenen Nitelikler
İngilizce tercümeler yapılırken ilk olarak müşterilerin beklentisi güvendir. İngilizce tercüme hizmeti veren büroya müşteri güven duymalı ve tercüme bürosunun da İngilizce tercümeye yapacak olan tercümana güvenmesi oldukça hassas bir noktadır.
İngilizce tercümelerde bir diğer önemli nokta ise hatasız tercümelerdir. Hangi konuda olursa olsun metinler hatasız olarak, hızlı bir şekilde tercüme edilmelidir.
Bununla birlikte özellikle resmi makamlar için gerekli olan belgeler de bu güven konusu bir kat daha artmakta ve bu tip tercümeleri noter yeminine ve zaptına sahip tercümanlar yapmalıdır. İster şirket olarak bizi İngilizce tercüme olarak tercih edin, isterseniz de bireysel anlamda İngilizce tercüme için bizi tercih edin; güvenilir ve uzman İngilizce tercümanlarımız ile benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.
İngilizce Tercüme Hizmeti Sağladığımız Alanlar
İngilizce tercümelerinizi, alanlarında uzman ve tecrübeleri İngilizce tercümanlarla birlikte doğru bir şekilde çevirmekteyiz.
Farklı dallarda uzmanlık alanlara sahip İngilizceye hakim, dil gramer bilgisi yüksek olan ve kendini metinlerde net bir şekilde ifade ederek karşı tarafa duygu ve düşünceyi aktarabilen tercümanlarımız sizler için hizmet vermektedirler. İngilizce tercüme ekibimiz arasında doktorlar, avukatlar ve akademisyenlerin yer almasıyla birlikte başlıca bu kategorilerde İngilizce tercüme hizmeti vermekteyiz;
İngilizce Tıbbi Tercümeler
İngilizce Medikal Tercümeler
İngilizce Teknik Tercümeler
İngilizce Hukuki Tercümeler
İngilizce Ticari Tercümeler
İngilizce Anlaşma Tercümeleri
İngilizce Doğum, Ölüm belgeleri Tercümeleri
İngilizce Akademik Tercümeler
İngilizce Edebi Tercümeler
İngilizce Eğitsel Tercümeler
İngilizce Turizm Tercümeleri
İngilizce Web sitesi Tercümeleri
İngilizce Makale Tercümeleri/

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir