blank
Almanca Tercüme
Ağustos 25, 2016
İspanyolca Tercüme
Ağustos 25, 2016

Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

Avrupa dilleri arasında belki de en karmaşık olan ve aynı zamanda en çok kulağa hitap eden dil olan Fransızca, ülkemizde en çok tercüme talebine sahip diller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ülkemizin özellikle son dönemlerine baktığımızda kurumsal anlamda yükselen bir değer olarak Fransa ile ilişkiler yaşadığını görebiliyoruz. Çoğunlukla ticari alanda, kurumlar arası ilişkiler yoğun olarak görülse de tıbbi, akademik ve bireysel anlamda da istatistik olarak hayli artış var. Bu durumda iki ülke arasındaki kişi ve kurumların iyi bir iletişim kurabilmesi adına, eksiksiz Fransızca tercüme gerekmektedir.
Dünya genelinde Fransızca dilinin incelediğimizde ise resmi olarak 29 ülkede resmi dil olarak Fransızca konuşulmaktadır. Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında da yer almakta olan Fransızca, 210 milyonu aşkın kişi tarafından farklı lehçelerde de olsa konuşulmaktadır.
Fransızcanın karmaşık ve zor bir dil olması itibariyle, çoğu kişi veya kurum Fransızca tercüme yaptırma konusunda çekimserdir. Zira zor bir dili ele aldığımızda biyoloji, sosyoloji ve kimya gibi alanlar için tercüme yaptırmak daha zor bir karar verme aşaması gerekmektedir.
Güçlü ve sağlıklı Fransızca Tercümeler!
İletişiminizin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak verdiğimiz Fransızca tercüme hizmetimiz ile kusursuz tercüme deneyimini yaşayacaksınız.
Fransızca-Türkçe veya Türkçe-Fransızca olarak tercümesinin yapılmasını istediğiniz metinler için alanlarında uzman ve çoğunlukla Fransa’da yaşamış olan tercümanlarımız ile çevirilerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda sadece Fransızca tercüme ihtiyacınızı sadece yazılı metinler de değil, sözlü olarak da ardıl ve simultane Fransızca tercümanlarımız ile birlikte karşılamaktayız.
Yeminli Fransızca Tercüme
Resmi evraklarınız, sözleşmeleriniz ve anlaşmalarınız gibi kurumsal düzeyde olan her türlü tercümeniz, yeminli Fransızca tercümanlarımız ile güvence altında. Noterden onaylı, imza ve kaşe vurma yetkisine sahip olan yeminli Fransızca tercümanlarımız, güvenli tercümeler oluşturmaktadırlar. Fransızca tercümeleriniz, resmi düzeyde ister bireysel isterse kurumsal olsun kesinlikle diğer kişiler ile paylaşılmamakta sadece siz ve yeminli tercümanlarımız arasında yer almaktadır.
Fransızca Tercümeler Nasıl Yapılır?
Fransızca tercüme yapmak yoğun özen gösterilmesi bir iştir. Zira Fransızca dilindeki küçük hatalar bile cümlenin farklı bir yöne doğru gitmesini, anlam bozukluklarını veya anlamsız cümlelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. Kelimelerin birebir aynı şekilde seçilmesi ve yorum katılmadan tercümelerin yapılması temel prensiptir.
Fransızca olarak tercümelerin yapılışı ilk olarak, tercümanlarımızın tercümesi yapılması istenilen metni incelemesi ile başlamaktadır. Metni inceleyen ve gerekli notları alan tercümanımız doğru kelimeleri seçtikten sonra, hedef dile tercümeyi yapmaya başlamaktadır.
Kaynaktan hedef dile olan tamamlayan tercümanımız, daha sonra tercümeyi ve kaynak metni tekrar okur ve gözden geçirir.
Tercümanımız, yapmış olduğu tercümeyi gözden geçirdikten sonra ise, tercüme yaptığı konu üzerine uzman olan editörlerimize gönderir ve tercümenin hatasız olduğunu onaylatır.
Editörlerimizin verdiği onay doğrultusunda eğer tercümeniz resmi ise noter onayına sunulur ve onaylatılır; eğer resmi değil ise en kısa zamanda size teslim edilir.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın