blank
Kullanım Kılavuzu Çeviri
Temmuz 20, 2017
blank
İspanyolca Tercüme Ankara
Eylül 15, 2017

Erasmus Belgeleri Yeminli Tercüme

blank

Üniversitede okuyan öğrencilerin eğitimlerinin belirli bir dönemini ilgili üniversitelerinin anlaşmalı olduğu yurt dışındaki bir üniversitede sürdürmesi programına Erasmus denir.

Erasmus eğitim süresi en az 1 dönem olmakla birlikte üniversitenin anlaşmasına ve öğrencinin talebine göre bu süre uzayabilir.

Erasmus programına katılacak öğrencilerin bazı evraklarının tercüme edilmesi gerekmektedir. Kimi üniversiteler sadece yeminli tercümeyi kabul ederken, çoğunlukla bu belgelerin noter onaylı tercümesi yapılmalı ve apostil işlemi de gerçekleştirilerek o belge ilgili ülkede de geçerli olmalıdır.

Erasmus programları için istenen belgeler genellikle şunlardan oluşmaktadır: öğrenci belgesi, adli sicil belgesi, nüfus kayıt örneği, üniversiteden alınacak yazı gibi resmi belgelerdir.

Erasmus belgelerinin yeminli ve noter onaylı tercümesi tarafımızca yapılmaktadır. Apostil onay işlemleri de yine sizin adınıza tarafımızca yapılarak belgelerinizin son halleri size teslim edilir.

Öğrencilere özel %20 indirimli fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen bize ulaşın ve onaylı çevirilerinizi aynı gün teslim alın.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın