Ankara Tercüme Hizmetleri
Ağustos 24, 2016
Tercüme Bürosu
Ağustos 24, 2016

Çankaya Tercüme Bürosu

Çankaya Tercüme Bürosu

Çankaya’da tercüme ve çeviri konusunda uzman tercüman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Ankara bu konuda çok arz ve talep olan bir ilimizdir. Ankara’da Çankaya Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan tercüme büromuzda, uzman yeminli tercüman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz.
Bu alanda Çankaya’da; tercüme ankara, çeviri tercüme, tercüme bürosu, yazılı tercüme, sözlü tercüme, ardıl tercüme, ingilizce tercüme, almanca tercüme, apostil onayı gibi konularda hizmet vermekteyiz.
Bu hizmetlerimizi size sunarken noter onaylı tercümanlarımızın tecrübelerine dayanarak güvenilir hizmet sağlamayı vaad ediyoruz.
Ticari sicil gazeteleri, kuruluş gazeteleri, vekâletnameler, imza sirkülerleri, pasaportlar, nüfus ile ilgili belgeler, diploma ve transkriptler, sözleşmeler, ehliyet, banka belgeleri, özgeçmiş, broşür ve bunlara benzer belgeler söz konusu makamlar olan noterlerden yeminlerini alan tercümanlarca tercüme edildikten ve imzalandıktan sonra notere götürülür ve gerekli işlemler buralardaki yetkililerce yapılır.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın