Noter Onaylı Tercüme
Kasım 22, 2016
Deşifre
Kasım 23, 2016

Beşiktaş Yeminli Tercüme

İstanbul, ülkemizin hemen her konu üzerine en aktif ve uluslar arası etkileşimi en yoğun olan şehirlerinin başında yer almaktadır. Tercümenin günümüzdeki önemine baktığımızda ise İstanbul’un yine ülkemizin en önemli şehirlerinden birini olduğunu kolayca söylememiz mümkün. İstanbul’u kendi içerisinde ayırdığımızda ise Beşiktaş, önemli kurum ve kuruluşların aynı zamanda birey nüfusunun yoğun olduğu, İstanbul’un en önemli ilçelerindendir. Bu niteliği ile Beşiktaş, çeviri ve tercüme üzerine kaliteli işlerin ortaya çıkma gerekliliğinin en yüksek olduğu bir konum olarak dikkatleri çekmektedir.

Tercümanlarımız

Beşiktaş Yeminli Tercüme ekibimiz ile birlikte, Beşiktaş’ta bulunan kurum ve şahıslar başta olmak üzere daha pek çok farklı konum için uzman tercümanlarımız ile birlikte çalışmaktayız.

Tercümanlarımızın birçoğu tercüme hizmeti verdiği dilin konuşulduğu ülkede yaşamış olan tercümanlardan oluşmakla birlikte, aynı zamanda birçok farklı alanda uzmanlıkları bulunan kişilerdir.

Ayrıcalıklı tercüme için sadece dil hakimiyetinin yeterli olmadığının Beşiktaş’taki Tercüme Bürosu olarak farkındayız. Bunun için bünyemizde aktif olarak faaliyet göstermekte olan tercümanlarımız, sadece dil hakimiyetine değil aynı zamanda metin olarak yapılan tercümeler için akıcı bir yazım diline ve sözlü olarak yapılan tercümeler için ise etkileyici ve kusursuz diksiyona sahiptirler.

Beşiktaş Yeminli Tercüme

Beşiktaş’ta bulunan kurum ve kuruluşların yoğunlunun ve bireylerin resmi işlemlerinin farkında olarak Beşiktaş çeviri bürosu olarak, yeminli tercümeleri de sizlere kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Yeminli tercümeler; firmalar arasında olan uluslar arası anlaşmalar, sözleşmeler ve ticari ilişkiler için, ticaret alanında gösterilen faaliyetler için, akademik belgeler için, hukuksal boyutu olan belge ve metinler için yapılmaktadır.

Yeminli tercüme yapabilmek adına tüm gerekli şartı sağlayan yeminli tercümanlarımız ile birlikte hizmet vermemizin yanı sıra çoğunluğu yurtdışında yaşayan editörlerimiz ile birlikte yeminli tercümeler için çalışmaktayız.

Neden Beşiktaş Çeviri Bürosu?

Beşiktaş Çeviri ekibi olarak neden bizi tercih etmeniz konusunda, sizler için önemli ipuçlarımız var.

1-Eğer kurum veya birey olarak Beşiktaş’ta bulunuyorsanız, birçok farklı dil üzerine verdiğimiz tercüme hizmetimiz sizi ekonomik olarak ekstra maliyetten kurtaracaktır. Aynı zamanda ekstra maliyetin yanı sıra, Beşiktaş’ta bulunmamız nedeniyle bizimle daha çabuk iletişime geçebilirsiniz.

2-Beşiktaş Yeminli Tercüme olarak, sadece belli başlı alanlar üzerine değil hemen her alan üzerine hizmet vermekte olan, deneyimli tercüme ekibimizle yeminli ve yeminsiz tercümelere ulaşabilirsiniz.

3-Çalışma sürecimiz sadece tercümenin yapılışından ibaret değildir. Beşiktaş’taki tercüme bürosu ekibi olarak, sizlerin kusursuz tercümelere ulaşabilmesi adına hem tercümanlarımız hem de editörlerimiz, tercümeleri kontrol etmektedir. Birçok tercüme ekibinin aksine bizler, son okuma sürecine büyük önem göstermekteyiz. Zira, gözden kaçabilecek en ufak hataları bile bu sayede ortaya çıkarabilmekle birlikte sıfır hata prensibi ile tercümelerinizi sağlamaktayız.

4-Kaliteli olduğumuz kadar hızlıyız. İstediğiniz tercümeler için sizlere vakit kaybettirmemek ilkelerimizin arasında önemli bir yere sahip. Bununla birlikte, yoğun bir çalışma süreci yürüttüğümüz gibi tercümelerinizi en kısa zamanda sizlere ulaştırma prensibiyle çalışıyoruz.

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın