Tercüme Bürosu Hakkari

Hakkari Noter Onaylı Tercüme
Hakkari'de noter onaylı tercüme yapan Metropol Tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomaları, vergi levhası, pasaport, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.
Metropol Tercüme bürosu tarafından belgeleriniz üzerine yeminli tercümanımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih yazılır ve iki nüsha olarak düzenlenir. Bu hazırlanan belgelerin bir tanesi noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken diğeri noterde saklı tutulur.
Çeviri Tercüme Hakkari, Metropol Tercüme bürosu noter yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda.
İlgili Terimler : Çukurca noter onaylı tercüme, Şemdinli noter onaylı tercüme, Yüksekova noter onaylı tercüme
________________________________________
Hakkari Yeminli Tercüme
Hakkari çeviri ve tercüme bürosu, yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Hakkari'de yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.İmzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Çukurca yeminli tercüme, Şemdinli yeminli tercüme, Yüksekova yeminli tercüme
________________________________________
Hakkari Yazılı Tercüme
Hakkari yazılı çeviri ve tercüme bürosu, yazılı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Hakkari'de yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Çukurca yazılı tercüme, Şemdinli yazılı tercüme, Yüksekova yazılı tercüme
________________________________________
Hakkari Apostil Tercüme
Hakkari apostil tercüme konusunda; ÖSYM belgesi, diploma, transkript, aile nüfus kağıt örneği gibi belgeleri önce valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır. Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra başka bir ülkede yasal olarak kullanılır. Apostil onayı 6 Ekim 1961 tarihinde yapılan Lahey Anlaşması yapılmış ülkeler arasında geçerlidir.
Apostil onayı konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca apostil onayı, Şemdinli apostil onayı, Yüksekova apostil onayı
________________________________________
Hakkari Hukuki Tercüme
Hakkari hukuki tercüme konusunda; kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgeleri; Metropol Tercüme Hakkari olarak uzman tercümanlarımız ile çevirilerini yapıyoruz.
Hukuki çeviri konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca hukuki tercüme, Şemdinli hukuki tercüme, Yüksekova hukuki tercüme
________________________________________
Hakkari İngilizce Tercüme
İngilizce artık bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş evrensel bir dildir. Böyle olmasından dolayı çeviri hatasını hiç affetmeyen bir dildir. Noter yeminli tercümanlarımız ile ingilizce çeviri ve ingilizce tercüme konularınızda yanınızdayız.
İngilizce tercüme konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca ingilizce tercüme, Şemdinli ingilizce tercüme, Yüksekova ingilizce tercüme
________________________________________
Hakkari Teknik Tercüme
Hakkari teknik tercüme denilince; TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Teknik tercüme konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca teknik tercüme, Şemdinli teknik tercüme, Yüksekova teknik tercüme
________________________________________
Hakkari Tıbbi ve Medikal Tercüme
Hakkari medikal tercüme ve hakkari tıbbi tercüme denilince; medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, ilaç ve ürün prespektüsleri, medikal kataloglar, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dökümanların çeviri ve tercümesini noter onaylı tercümanlarımız ile yapmaktayız.
Tıbbi tercüme ve medikal tercüme konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çankaya medikal tercüme, ulus medikal tercüme
________________________________________
Hakkari Simültane Tercüme
Hakkari simültane tercüme; çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede bir çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı olarak tercüme ederler. Böylece salondaki bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.
Simültane tercüme konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca simültane tercüme, Şemdinli simültane tercüme, Yüksekova simültane tercüme
________________________________________
Hakkari Web Sitesi Tercüme
Hakkari web sitesi tercüme; artık internetin yaygınlaşmasıyla sadece bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz. Web site tercümesi bu noktada hakkari web site tercümesi anlamında yanınızda.
Web site tercüme konusunda metropol tercüme hakkari hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çukurca web sitesi tercüme, Şemdinli web sitesi tercüme, Yüksekova web sitesi tercüme